Skupujemy auta

Zadzwoń pod nr

785 685 863

Propozycję sprzedaży możesz też zgłosić wypełniając prosty formularz, w którym bez konieczności rejestracji i logowania podasz nam podstawowe parametry auta które chcesz nam sprzedać.

Skup aut Stargard i Szczecin

Pytania i odpowiedzi

Wielu klientów pyta nas, czy czy otrzymają gotówkę od ręki podczas sprzedaży auta. Tak, otrzymasz gotówkę od ręki.

chętnie odkupimy twoje auto niezależnie od jego stanu od rocznika 2004-2020. Kupujemy również roczniki 1990-2004 pod warunkiem, że są w dobrym stanie technicznym oraz wizualnym. Auta mogą być bez ważnych opłat.

Jeżeli auto jest ubezpieczone, a nie posiada przeglądu to nie stanowi dla nas większego problemu. Kupujemy również auta bez przeglądu technicznego.

Dysponujemy lawetą. Skupujemy:

– Samochody Osobowe Zadbane
– Samochody Osobowe Do Naprawy
– Samochody Uszkodzone
– Samochody Po Kolizji
– Samochody Dostawcze
– Samochody Sprowadzone oraz Angliki
– Samochody bez ubezpieczenia i przeglądu technicznego.

Jak jest współwłasność w dowodzie rejestracyjnym to w takim przypadku gdy druga osoba nie może być na miejscu sprzedaży, wystarczy oświadczenie współwłaściciela do sprzedaży auta.

Jeśli pojazd ma wycięty katalizator, odejmujemy niewielki procent w zależności od marki oraz pojemności.

Skup auta po kolizji nie stanowi problemu, skupujemy również auta uszkodzone blacharsko. W takim przypadku, jeżeli osoba sprzedająca nam pojazd oczekuje zwrotu składki z tytułu ubezpieczenia to wystawiamy wypowiedzenie polisy OC auta.

Auta zawsze skupujemy z pełną świadomością po oględzinach. Dlatego w pełni odpowiadamy za skup aut, ponieważ skup poprzedzony jest weryfikacją przez nas stanu auta zadeklarowanego podczas rozmowy telefonicznej przez sprzedającego. W pełni odpowiadamy osobiście za dany zakup auta. więc nie mamy w praktyce zgłaszania reklamacji, chyba że występuje zastaw bankowy lub prowadzona egzekucja komornicza o czym sprzedający nie poinformuje przy sprzedaży pojazdu.