Kupimy Twoje auto

Skup aut Szczecin

Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się pozyskiwaniem używanych samochodów od osób prywatnych. Działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego, miastach Szczecin, Stargard, Pyrzyce, Goleniów, Nowogard, dzięki czemu każdy może bez problemu korzystać z naszych usług. Nasz skup samochodów przyjmuje pojazdy całe, jak również zepsute, uszkodzone, po kolizjach, nieubezpieczone, bez przeglądu technicznego.

Procedura kontaktu z naszą firmą

Kontakt telefoniczny

nr 785 685 863 lub zkorzystanie z formularza dostępnego tutaj -> skup aut Szczecin

Oględziny auta

Wspólnie ustalamy termin i godzinę oględzin. Nasz odpowiednio przygotowany specjalista uda się pod wskazany przez sprzedającego adres. Następnie przystąpi do oględzin auta w celu określenia jego faktycznej wartości, uwzględniając wiek, przebieg, stan blacharski, stan mechaniczny, wartość związaną z zadbaniem (m.in wnętrza), ew. uszkodzeń elementów elektroniki, zawieszenia. Nie mniej istotnym elementem podczas wyceny będzie pochodzenie auta. W wyniku powyższych ustaleń nasz specjalista zaproponuje cenę. Wycena jest bezpłatna.

Finalizacja zakupu auta

Spotkanie kończy się sprzedażą samochodu oraz podpisaniem odpowiednich dokumentów (zapewniamy minimum formalności). W tym momencie wypłacamy pieniądze. W przypadku gdy auto jest niesprawne zapewniamy własną lawetę.

Podsumujmy – czy warto skorzystać z usług skup aut Szczecin

Skup aut to naprawdę dobry pomysł na szybką i skuteczną sprzedaż samochodu. Za takim
rozwiązaniem przemawia głównie bezpieczeństwo transakcji i gotówka od ręki. Można
zaoszczędzić sporo czasu – nie trzeba naprawiać usterek, czyścić auta a czasem udawać
przed kupującym, że wszytko działa jak trzeba.

Sprzedający nie musi się martwić przygotowaniem umowy, wystawianiem drogich ogłoszeń,
narażać się na często uporczywe SMS-y i telefony od niezdecydowanych kupujących. Nie
traci czasu na umawianie się z kolejnymi osobami

Nie ma co ukrywać, że cena, jaką zaproponuje skup, jest nieco niższa, niż można uzyskać sprzedając auto samodzielnie. Z drugiej strony, sprzedający oszczędza na ogłoszeniach i ubezpieczeniu, naprawie, myjni. Ponadto skup nie może zwrócić samochodu, nawet jeśli odkryje poważną usterkę. Transakcja jest więc uczciwa, a podsumowując wszystkie koszty, okazuje się, że sprzedający wychodzi finalnie na plus.

Skup aut Stargard

Skupujemy wszystkie marki samochodów na terenie województwa w tym w mieście Stargard. Odkupimy auto niezależnie od jego stanu od rocznika ’04-’20. Skupimy również roczniki ’90-’04 pod warunkiem nienagannego stanu. Pojazdy nie muszą mieć ważnych opłat. Działamy w każdy dzień tygodnia od godziny
7.00 do 22.00.

Skup aut zachodniopomorskie

Zajmujemy się skupem niemal wszystkich marek pojazdów na terenie Zachodniopomorskie, niezależnie od stanu od 2004-2020. Kupujemy również roczniki ’90-’04 z zastrzeżeniem ich dobrego stanu. Funkcjonujemy w każdy dzień tygodnia od godziny
7.00 do 22.00.